Odfláknuté upratovanie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
Jozef 18. septembra 2015

Minulý týždeň (1.-7.4.2013) prebiehalo v okoli ulice T.Tekela 7 a 8 jarné upratovanie organizované mestom. Znova už asi tretím rokom sa vôbec nedotklo(alebo len kam dočiahli hrable) územia, na ktorom sú vysadené okrasné dreviny. Pred pár rokmi sa zykli tieto dreviny upraviť, orezať a vždy sa všetko pekne vyhrabalo.Ani nie týždeň po upratovaní sú už naokolo roztrúsené odpadky z pod tychto kŕikov. V týchto miestach sa zvyknú hrávať deti a je to pekné skultúrnenie sídliska. Ten odpad je samozrejme vizitka aj nás obyvateľov, ale ak sa už upratovalo a vynaložili sa na to finančné prostriedky, mohlo by mesto odkontrolovať svojich pracovníkov. Prosíme o nápravu.

10. apríl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. O riešení problému vás budeme informovať.

Jana Gmitterová, ÚKaM
10. apríl 2013

Ivana

Prave vcera som tadial prechadzala a ked som pozrela pod kriky, tak som is pomyslela, ze tu asi este neprebehlo jarne cistenie. Je to tam ozaj hrozne, kriky nizko, huste, tazko dostupne, takze suhlasim s Jozefom, treba to urobit, ako po minule roky, ak sa to dalo vtedy hadam to pojde aj teraz.
12. apríl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Pripájam stanovisko referátu správy zelene z odboru dopravy a komunálnych služieb:
Plochy zelene pod kríkmi boli vyčistené 11. apríla 2013. Uvedená lokalita je z hľadiska udržania čistoty problematická, pretože nečistoty sa pri veternom počasí zachytávajú v predmetnom poraste.

Jana Gmitterová, ÚKaM
14. apríl 2013

Jozef

Výsledok dvojnásobného "upratovania". Prosim Vas, naozaj by sa to nedalo urobiť rovnako dobre a kvalitne ako len pár rokov do zadu?
14. apríl 2013

Jozef

Výsledok dvojnásobného "upratovania". Prosím Vás, naozaj by sa to nedalo urobiť rovnako dobre a kvalitne ako len pár rokov do zadu?
14. apríl 2013

Jozef

Výsledok dvojnásobného "upratovania". Prosím Vás, naozaj by sa to nedalo urobiť rovnako dobre a kvalitne ako len pár rokov do zadu?
14. apríl 2013

Jozef

Výsledok dvojnásobného "upratovania". Prosím Vás, naozaj by sa to nedalo urobiť rovnako dobre a kvalitne ako len pár rokov do zadu?
14. apríl 2013

Jozef

Výsledok dvojnásobného "upratovania". Prosím Vás, naozaj by sa to nedalo urobiť rovnako dobre a kvalitne ako len pár rokov do zadu?
14. apríl 2013

Jozef

Výsledok dvojnásobného "upratovania". Prosím Vás, naozaj by sa to nedalo urobiť rovnako dobre a kvalitne ako len pár rokov do zadu?
14. apríl 2013

jozef

Výsledok dvojnásobného "upratovania". Prosím Vás, naozaj by sa to nedalo urobiť rovnako dobre a kvalitne ako len pár rokov do zadu?
14. apríl 2013

jozef

Výsledok dvojnásobného "upratovania". Prosím Vás, naozaj by sa to nedalo urobiť rovnako dobre a kvalitne ako len pár rokov do zadu?
14. apríl 2013

Jozef

Výsledok dvojnásobného "upratovania". Prosím Vás, naozaj by sa to nedalo urobiť rovnako dobre a kvalitne ako len pár rokov do zadu?
14. apríl 2013

jozef

Výsledok dvojnásobného "upratovania". Prosím Vás, naozaj by sa to nedalo urobiť rovnako dobre a kvalitne ako len pár rokov do zadu?
14. apríl 2013

Jozef

Výsledok dvojnásobného "upratovania". Prosím Vás, naozaj by sa to nedalo urobiť rovnako dobre a kvalitne ako len pár rokov do zadu?
24. apríl 2013

Jozef

Dobry den, bude sa tento podnet este riesit, alebo uz zapadol prachom?
17. september 2015

Matúš G

17. september 2015

Matúš G

Zišlo by sa znova všetky kríky poriadne vyčistiť/vyhrabať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania