Odtrhnuté veko z kontajnera

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Matúš G 06. februára 2017

Na ulici G. Goliana 52 na stojisku č. 428 je z kontajnera na plasty odtrhnuté veko už niekoľko týždňov. Myslel som si že keď prídu zamestnanci FCC vysypať kontajneri, že ho buď nasadia ale keď sa nedá, že si to poznačia a do týždňa to opravia prípadne vymenia kontajner. Nechápem prečo to tak nefunguje. Ďakujem za odpoveď od FCC.

06. február 2017

Hana

Zamestnanci FCC pristupujú dosť nezodpovedne k svojej práci, po vysypání odpadu nedávajú kontajnery na svoje miesto ,ani ich nezavrú, okolo kontajnerov zametu až po telefonickom upozornení.
07. február 2017

jozef

Celá FCC stojí za h......., všade binec, žiadna kontrola, kedy sa už konečne zobudia
08. február 2017

Viktor

Aký šéf, taká firma...
09. február 2017

jozef

Nemal by túto stránku sledovať aj niekto kompetentný z FCC, je to hrôza, takto to v Trnave nebolo.
09. február 2017

jozef

Ešte dodatok aj V rakúsku to takto robia
09. február 2017

Matúš G

Veko je už namontované na kontajnery. Podnet je vyriešený, ale dúfam, že sa odpovede na moju otázku dočkám.
25. február 2017

klára

..ale na týchto miestach /okolie obch.centra/ robia neporiadok hodne súkromný podnikatelia / pohostinstvá, herne, kvetinárstva/ , vidieť to ráno, vrecia s blokmi, fľašami, ohorkami z cigariet. Stačí mierny vietor , pár bezdomovcov a je to po okolí. To chce len skontrolovať, z ktorej firmy a postihy. Ak dostane 2-3 x riadnu pokutu, bude aj poriadok!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania