Nebezpečný chodnik

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý

Nebezpečná blizkosť vozovky ku chodníku pre peších.

10. apríl 2017

kolombo

A doteraz,kde bol starý chodník?
10. apríl 2017

Fredy

Mohol by nám prispievateľ bližšie ozrejmiť, že v čom vidí problém, nakoľko medzi vozovkou a chodníkom je oddeľovací pás zelene a nový chodník zachováva trasovanie pôvodného.
10. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
nový chodník vedie v trase pôvodného a od hlavnej cesty ho oddeľuje pás trávnika.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
10. apríl 2017

5ulo

nebolo by skarede mat na zelenom pase este plot z krikov. To len tak na okraj.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania