Šikmý semafór v Trnave

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Marian 10. apríla 2017

Na križovatke pri cukrovare už niekoľko mesiacov stojí semafór tak šikmo ako veža v Pise.Že by sme sa inšpirovali.Alebo je oprava v pláne rekonštrukcie Šrobárovaj ulice?

11. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
požiadavka na opravu cestnej svetelnej signalizácie bola zaslaná jej správcovi. Závada bude odstránená v priebehu mesiaca apríl.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
13. apríl 2017

Matúš G

Vybavené.
13. apríl 2017

Marian

No.Mohol som to aj skôr poslať.Takto to špatilo koľko mesiacov.To bolo promptne opravené.
13. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
semafor bol už včera vyrovnaný.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania