Výtlk na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Ivan 20. júna 2018

Poprosím opraviť výtlk na ceste pred T. Tekela 5, je tam už dosť dlho a zväčšuje sa. Ďakujem.

21. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu poruchy povrchu vozovky sme zaradili do programu realizácií na tretí štvrťrok roku 2018.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
16. december 2018

erik

Ulica Teodora Tekela-cesta-výtlk

Veľký výtlk v križovatke a na ulici T. Tekela medzi 23 a 24 vchodom.... výtlky vznikli pri presune ťažkých mechanizmov ktoré robia nové podzemné kontajnery...
05. január 2019

Adrián Mních

neustále sa zväčšuje a už je tu rok 2019 ( Teodora Tekela 5 )
10. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pri vhodných klimatických podmienkach budeme postupne odstraňovať poruchy na chodníkoch a cestných komunikáciách s prihliadnutím na možnosti výrobných kapacít (rozpracovanosť realizácií), urgentnosť situácie, možnosti rozpočtu a množstvo podnetov.
Podnet sme zaradili do zoznamu plánovaných realizácií, v ktorom plynule pokračujeme v realizáciách podnetov z minulého roka. Prosíme občanov o trpezlivosť pri jeho riešení.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania