Ulica Juraja Slottu-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Nie vytlk, ale prepadnuta cesta. Sadla nizsie posledny tyzden. Regulaciou tonaze vozidiel Slottu/Tekela by mali byt cesty osetrene, kedze nie su stavane na tazke vozidla. Vopred dakujem.

16. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preveríme rozsah poruchy, zabezpečíme ocenenie prác a na základe toho rozhodneme o možnosti realizácie opravy. Treba brať v tejto situácii do úvahy fakt, že samospráva v tomto období má upravený, resp znížený rozpočet. Ďakujeme za porozumenie.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
22. apríl 2020

Lubo

Dobry den, Dakujem za odpoved. Ibaze podnet som zadaval 15.07.2019 a nie 01.04.2020 ako bolo pozmenene v podnete. Ziadam o napravu a zamedzenie takychto manipulacii s datumom v apke. Vopred dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania