Ulica Rybníková-strom-napadnutý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

V strome vo výške 130cm sa usídlili včely. Bolo by vhodné ich premiestniť prípadne označiť pretože strom je priamo vedľa chodníka.

30. jún 2019

Micro

Toto som hlásil pred troma rokmi. Pravdepodobne rovnaký strom.
10. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kontaktovali sme včelára z okolia, ktorý skontroluje stav včelstva a rozhodne čo ďalej. Zatiaľ prosíme, aby okoloidúci včely nedráždili a nikoho nepoštípu. Patria do mesta aj pre rovnováhu mestského ekosystému.
Kto? včelár

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania