Ulica Vladimíra Clementisa-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Zaslané samospráve
meno
dušan Forgáč 25. júla 2019

Na Clementisa 19-21 smetiari neberú už dlhšiu dobu stredný menší kôš na bežny odpad, z dovodu roztrhnuteho vreca, ktore nechcu neustale menit.
Vreco je poškodene od potkanov, ktore sa tam ale nemaju v žiadnom prípade nachádzat. Je to preto lebo je zle urobena dlazba, je tam priestor kde hlodavce nasli cesticku do košov, hlodavce sa dostavaju pod kontajnery.
Je tu obrovský návrat potkanov, co sme pri týchto typoch kontajnerov neocakavali.
Prosime zodpovednych riesit tieto hlodavce, upravit dlazbu a poziadat smetiarsku sluzbu aby brala aj ten poškodeny koš!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania