Ulica Kollárova-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mária 18. augusta 2019

Prosím dosatočne efektívne upozorniť užívateľov zdielaných bicyklov, aby v čase výstavby cyklo parkovacieho domu, neodstavovali bicykle tak, aby zavadzali chodcom na už aj tak zúženom chodníku. Viem, že tam je odstavisko týchto bicyklov, v čase výstavby by sa ale mohlo premiestniť inam, lebo sa naozaj tadiaľ nedá chodiť (napr s kočíkom).

19. august 2019

Mária

a jedna zo včera
19. august 2019

Roman Gábor

Palec hore za podnet ☺️ odstavujú tie bicykle ako fúrik na záhrade.
21. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
užívateľov sme na problém upozorinili na stránke https://www.arboriabike.sk/novinky.html a vo facebookovej skupine Arboria Bike - Bikesharing Trnava: https://www.facebook.com/groups/392644117937121/.
Dúfame, že sa používatelia zdieľaných bicyklov na základe upozornenia budú správať k okoloidúcim na chodníku ohľaduplnejšie a bicykle zaparkujú v blízkosti tak, aby nezavadzali.

Úsek komunikácie a marketingu
27. august 2019

Mária

dnesny stav
25. január 2020

Mária

dočasné oplotenie tam už nie je a s tým zmizol aj problém s parkovaním bicyklov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania