Ulica Vladimíra Clementisa-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme zadali spolupracujúcej firme, ktorá ho v najbližšej dobe vyrieši.
Kedy? 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
30. október 2019

Zuzana

Podnet vyriešený, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania