Na hlinách-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Prepadnutý chodník.

29. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň ďakujeme za podnet. Opravu poškodených úsekov chodníka sme zaradili do programu realizácií na mesiac máj.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
07. máj 2020

Micro

Opravené. Vďaka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania