Františkánska-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Frantiskanska 24 zrejme si nový nájomca mysli že niekdo za neho odprace bordel ktorý má ísť do zberného dvora nie do komunálnu mozes sa hambyt !!!!!

03. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Tomáš, ďakujeme za Váš podnet.

V prípade, že spoločnosť FCC (ktorá pravidelne zbiera aj takýto menší odpad popri smetných nádobách) odpad do dnešného dňa neodviezla, je potrebné osloviť správcu budovy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania