Ulica Ľudmily Podjavorinskej-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Mirka 02. júla 2020

Súkromne smeti nepatria na verejné priestranstvo ale na SÚKROMNÝ POZEMOK ! Smetiak je pravidelne hodený na tráve, okrem toho sa tam vyskytuje aj iny odpad, stolička, nábytok, zapáchajúci komunálny odpad... Špatí to prostredie -okolie a obtazuje obyvatelov bytoveho domu 9 zápachom a neporiadkom pod ich balkonmi. Súkromný pozemok je viditelne označený a nakolko su to ich smetiaky a odpad mali by ich mat na svojom sukromnom pozemku a nie na mestskom verejnom priestranstve obtažujúc obyvatelov bytoveho domu 9/8.

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. Podnet budeme aktualizovať.
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
Kedy? najbližšie dni

Mesto Trnava
26. august 2020

Mirka

Dobrý deň ,

aj sa toto prosím nejako pohlo? Kontajnery sú tam nadalej porozhadzované....
18. október 2020

Mirka

Ulica Ľudmily Podjavorinskej-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Dobrý deň, opätovne zakladam tento podnet nakolko sa nim nikto nezaoberá. 22 júla ste písali že ,, v najbližšie dni" to poriešite. Ktoré najbližšie dni ste prosím mysleli? Je aktuálne 16 október...
Sukromne smeti su stale na verejnom priestranstve a stoja na trávnatej ploche, žltý vrch smetiaka je vždy odtrhnutý a povaluje sa tiež na tráve a k tomu tam pribúdaju dasie ich vyhodene haraburdy..... Kto sa má prosím pozerat na takyto neporiadok? Prečo nemaju smeti na svojom súkromnom pozemku? Preco nimi musia obtazovat obyvatelov bytoveho domu 9/8?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania