Saleziánska ulica-dopravné zrkadlo-zle natočené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Martin Reding 29. júla 2020

dobry den,
chcem vas poprosit o prelozenie nespravne/nestastne umiestneneho zrkadla pri autobusovej zastavke na Salezianskej ulici.

po vystavbe cyklochodnika je zrkadlo umiestnene na stlpe lampy tak nestastne dozadu, ze susedna lampa (2.) a najma novy strom (1.), ktory este nie je rozrasteny, zakryvaju zorne pole zrkadla - pri vyjazde z parkoviska je tak zrkadlo nepouzitelne pre spravnu orientaciu.

poprosim vas preto o presun do vhodnej a bezpecnej pozicie.

dakujem

29. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Martin, ďakujeme za Váš podnet.
Postúpili sme ho na odbor dopravy, ktorý sa ním bude zaoberať.
Kto? Odbor dopravy
Kedy? 2. polrok 2020

Mesto Trnava
27. august 2020

Martin Reding

dobry den,
aktualizacia po cca mesiaci. stromy este nie su poriadne vyrastene a zrkadlo neplni svoju funkciu - oba smery jazdy v zrkadle su prekryte.
11. január 2021

Marco Heinis

Pri výjazde z parkoviska nevidno na cestu kôli zaparkovaných autám a do zrkadla v lete kôli zeleným listom zo stromu ktorý je pri zrkadle vysadený, žiadam buď presadiť strom , alebo zväčšiť plochu zrkadla ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania