Ulica Veterná-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Kveta 20. augusta 2020

Vysoká zelina vo dvore pri nových osadených stoloch a ihrisku

21. august 2020

5ulo

Na Facebooku pisal pán hlavný, že ten trávnik bol čerstvý a bolo potrebné ho nechať aklimatizovat. preto sa tam burine darilo. Vraj zajtra prídu pokosit.
07. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na referát zelene. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania