Cintorín v Hornom Vinodole

Zodpovednosť za riešenie: Vinodol

Vyriešený

Zaslal: Vladimír Špánik, 03. novembra 2014

Chcem veriť, že tento stav na cintoríne vo Vinodole zanedbal starosta obce z dôvodov ktoré by vedel pred svojimi voličmi obhájiť.
Ja osobne sa ale veľmi divím, že mu niečo také práve pred voľbami ušlo. Odviezť odpad z cintorína je predsa ľahšie ako budovať chodníky.
Zaujímavé bolo pozorovať návštevníkov cintorína, ako si plný kontajner spontánne fotili.
Nádej, že sa tento nepriaznivý stav čoskoro zmení je ale veľká :-)

02. apríl 2015

Vladimír Špánik

*Myslím,že je možné v tomto prípade konštatovať,že stav na cintorínoch sa výrazne zlepšil. Pre objektívnosť treba povedať, že tento kontajner dal vyviezť ešte bývalý starosta.
Tento podnet je jednoznačne vyriešený.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.