Tatranská Lomnica-prepadnuté kanalizačné poklopy

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

V riešení
meno
Katarina Šromovska 24. septembra 2020

Dobrý deň v tatranskej Lomnici pri autobusovej stanici sú prepanude kanály

24. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Ďakujeme za upozornenie, predmetné kanali. poklopy zaradíme do plán opráv.

s pozdravom

Mesto Vysoké Tatry

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.