Nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Zemianske Kostoľany

Vyriešený

Zaslal: Ján, 12. mája 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Uz druhy den nesvieti osvetlenie na ulici kpt. Nalepku

20. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Opakovaná porucha na verejnom osvetlení sa netýkala len ulice Kpt. Nálepku ale celej obce. Porucha bola odstránená a ďalšie noci už bola obec osvetlená bez poruchy.

Ing. Jana Školíková, starostka obce
28. február 2018

Ján

Tma

Mesvietia lampy od bytovky dole.
01. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Na druhý deň po nahlásení poruchy na verejnom osvetlení bola porucha odstránená.

Ing. Jana Školíková, starostka obce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania