Predmestská-unikajúca para zo zeme (poškodený parovod)

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

Unikajúca para zo zeme, pravdepodobne poškodený parovod.
Pravdepodobne kvôli tomu tu nedávno vyschli 2 novonasadené stromi ( viď. vyriešené problémy )

01. december 2020

Roman Šimo

Spomínaný podnet, týkajúci sa stromov na tomto mieste:
https://www.odkazprestarostu.sk/zilina/podnety/94508/predmestska-strom-suchy
03. december 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Dobrý deň, uvedený podnet spadá pod správu Žilinskej teplárenskej, a. s.
03. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
04. december 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme poslali ŽT.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
04. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Vaše upozornenie na poruchu na tepelnom rozvode Žilinskej teplárenskej a.s. pri Detskom ihrisku na ul. Predmestská. Uvedenú netesnosť registrujeme a riešime (zameranie), avšak pred zahájením výkopových prác, sme povinní osloviť správcov iných inžinierskych sietí. Na základe tohto vytýčenia(informácie), bude možné realizovať výkopové práce a samotnú opravu tepelného rozvodu, ktorá ale bude vyžadovať prerušenie dodávok tepla pre dotknutých odberateľov (FNsP, sídlisko na Predmestskej pod FNsP).

Ďakujeme za porozumenie.
S pozdravom
Ing. Pavol Čerňan
Žilinská teplárenská, a. s.
22. január 2021

Roman Šimo

Výkopové práce zjavne na tomto mieste boli uskutočnené. O kúsok vedľa je aktuálne výkop, ktorý možno tiež s týmto súvisí. Prípadne s prepadnutým chodníkom. Či bol problém s parou vyriešený, nie je mi známe.
22. február 2021

Branislav

. . .a vznika tam dalsia prepadlina z ktorej stupa para ( cca 20m od posledneho vykopu smerom do mesta )
22. február 2021

Roman Šimo

Žeby sopka?...Chodník "pod parou" nie je dobré znamenie. Zasa budú kopať? Má sa tento chodník myslím rekonštruovať, ale dovtedy nevedno či väčší problém z toho nebude.
22. február 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali ŽT.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania