Antona Bernoláka-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 09. apríla 2019

Pred budovou Tempo, je na chodníku niekoľko väčších i menších výtlkov. Prosím zaradiť do poradia opráv. Ďakujem.

10. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Opravu sme zaevidovali do poradia a v rámci možností bude realizovaná. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
05. október 2019

Roman

Zatiaľ bez zmeny.
Pravdepodobne sa čaká na rozhodnutie o komplexnej rekonštrukcii staršej i novšej časti tzv. Bulváru, kde by mohol byť zrealizovaný aj tento problém. Výtlky samozrejme už nabrali rozsiahlejšie územie, ale to platí po celej ulici na jednej i druhej strane Bulváru.
05. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
16. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený poškodený chodník sa bude riešiť komplexne, v rámci rekonštrukcie ulice Antona Bernoláka (Bulvár). Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania