Antona Bernoláka-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 04. marca 2019

Medzi budovou Tempo a predajňou s podlahami, je na chodníku prepadnutý asfalt. Hlavne po dažďoch, bráni chodcom v bezproblémovom prechode jedným alebo druhým smerom.

18. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol poslaný zodpovedným osobám na riešenie.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Podnet sme zaevidovali do poradia a bude riešený postupne v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.

Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilinaz
30. august 2019

Matúš 👍

Podnet bol nahlásený pred 5 mesiacmi. Bol už vyriešený? Vedel by niekto overiť stav? Neskôr nahlásené podnety boli vyriešené.
31. august 2019

Roman

Na tejto ulici po obidvoch stranách bez zmeny. Tento týždeň cez tieto miesta "prebehol" aj primátor s kolegami, takže je predpokladám uzrozumený so stavom.
04. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
16. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet naďalej evidujeme, avšak vzhľadom na veľké množstvo prijatých podnetov postupujeme pri opravách podľa závažnosti daného podnetu i poradia, v akom boli zaevidované. Oprava taktiež závisí aj od finančných a kapacitných možností spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania