Antona Bernoláka-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 04. marca 2019

Vedľa predajne s podlahami je už niekoľko rokov prepadnutý asfalt. Podľa mojich informácii, by pozemok mal patriť mestu. Z predajne to občas vyčistia, čo nie je asi ich povinnosťou, no po dažďoch sa tam dlho drží voda a hnije lístie.

04. marec 2019

Jozef

toto není výtlk ty tĺk
18. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol poslaný zodpovedným na riešenie.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Podnet sme zaevidovali do poradia a bude riešený postupne v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.

Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilinaz
05. október 2019

Roman

Zatiaľ bez zmeny.
Pravdepodobne sa čaká na rozhodnutie o komplexnej rekonštrukcii staršej i novšej časti tzv. Bulváru, kde by mohol byť zrealizovaný aj tento problém.
05. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
16. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet naďalej evidujeme, avšak vzhľadom na veľké množstvo prijatých podnetov postupujeme pri opravách podľa závažnosti daného podnetu i poradia, v akom boli zaevidované. Oprava taktiež závisí aj od finančných a kapacitných možností spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania