Sad na Studničkách-chýbajúce mriežky na žľaboch

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 09. júna 2020

Chýbajúce mriežky odvodňovacieho žľabu v parku.

23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
14. august 2020

Roman Šimo

Bez zmeny.
14. august 2020

Ján Kišša

Pravdepodobne tú mriežku niekto odcudzil.
16. november 2020

Roman Šimo

Aktuálny stav.
16. november 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania