Sad na Studničkách-chýbajúci poklop

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Zuzana Tureková 19. júna 2020

- v trávniku, po ktorom pobehujú malé deti, je takáto fešná diera s chýbajúcim poklopom, bola zasypaná lístím, takže ju bolo sotva vidno

06. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania