D.Ertla-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Vyriešený
meno
Lukáš Bartošovič 03. augusta 2019

Čo? dlhší čas opustená, ojazdená a v burine usadená Škoda Felicia combi (r.v 1996) s červenou farbou laku, vozidlo je čiastočne poškodené (ľavé spätné zrkadlo), pneumatiky sú však v poriadku a z Felicie nevytekajú prevádzkové kvapaliny
Kde? severo-východný koniec ulice Daniela Ertla (poblíž Strážska cesta 17), podľa katastrálnej mapy je plocha spravovaná mestom https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/65NTg

-- ďalšie údaje --
EČV: ZV-232CN (nevyradené vozidlo)
číslo VIN: TMBEGF654V0385125
TK aj EK neplatné: obe do 24.08.2018
nálepka EK: SKJi 243 892
nálepka TK: SKIi 835 066
PZP neplatné: Komunálna, 6813491094, 16.05.2013 - 24.06.2014

poprosím preveriť a potom zrejme odtiahnuť, ďakujem

13. august 2019

Lukáš Bartošovič

zdravim, ak by sa niekomu zdalo, ze tento podnet zaspal - zamyslite sa znova
na Felde bola pred par dnami umiestnena vyzva na odstranenie motoroveho vozidla
super!
20. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ako ste správne postrehli, Mesto vyzvalo majiteľa vozidla na jeho odstránenie.

Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen
28. september 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, augustova vyzva zabrala a smutna cervena Felicia sa uz na predmetnom mieste nenachadza
pripomina ju len mierne zelensie parkovacie miesto, co uz nas ale nemusi zaujimat, kedze podnet ako taky je VYRIEŠENÝ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania