A.Nográdyho-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Uzavretý

Pri vchode na chodník chýba stĺpček alebo niečo podobné aby zabrániť vchádzaniu áut na chodník.

30. november 2019

User Používateľovský

No a teraz takto.
02. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

málokedy je na chodníku podobná zábrana. Je to z toho dôvodu, že aj chodník je vlastne komunikáciou a v prípade potreby slúži aj ako prístup pre záchranné zložky. Ak máte vedomosť o porušovaní pravidiel cestnej premávky, prosím oznámte to mestskej polícii na telefónnom čísle 159.

Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen
02. december 2019

User Používateľovský

Vôbec nie je to málokedy, je to bežné aj v Bratislave ale aj v iných mestách.
02. december 2019

User Používateľovský

Porušovanie je na tomto chodníku na dennodennej báze, ako aj na vedľajších chodníkoch.
03. december 2019

User Používateľovský

Zvolenská samospráva: nerobíme nič, a len hľadáme výhovorky. 👍
24. december 2019

User Používateľovský

Chodník sa naďalej poškodzuje neustálou jazdou osobných vozidiel. Zvolenská samospráva: „Akých vozidiel?“

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania