Túlavý psík na ulici Žomboch

Zodpovednosť za riešenie: Alekšince

Vyriešený

Zaslal: Kristína, 16. septembra 2015

Dobrý deň, už cca druhý týždeň sa na ulici Žomboch potuluje zrejme dospelý čierno-hnedý psík menšieho vzrastu. Foto je len ilustračná nakoľko, psík je veľmi plachý a uteká pred človekom. Zdržiava sa v okolí autobusovej búdy alebo na ceste, ktorá vedie k roľníckemu družstvu.

Vopred ďakujem za riešenie problému :-)

16. september 2015

Tony

Asi to bude tento pes na fotke, ktorý bol odfotený minulý týždeň na Žombochu.
21. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, starosta obce kontaktuje príslušné orgány a pokúsime sa psa odchytiť. Pokiaľ sa do 7 dní k psovi nikto neprihlási pôjde do útulku. Budeme Vás informovať o priebehu podnetu. Ďakujeme.

OcÚ
14. december 2015

Odpoveď samosprávy

Dobry den,
podnet uzatvoreny, psik sa uz v obci nenachadza. Ak by ste ho este uvideli, dajte nam vediet.
Dakujeme.

admin

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.