Pokazený rozhlas na Žombochu

Zodpovednosť za riešenie: Alekšince

Vyriešený

Zaslal: Kristína, 07. júla 2016

Na ulici Žomboch v lokalite pri PD nefunguje miestny rozhlas.

07. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie. Dnes 7.7.2016 bola porucha odstránená, týmto pokladáme podnet za vyriešený.

S pozdravom


OcÚ Alekšince

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.