Zničena dlažba pred Okresným súdom.

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Vladimir 25. októbra 2018

Pred Okresným súdom je zničená dlažba na chodníku.

12. november 2018

Odpoveď samosprávy

opravu sme zaradili do plánu opráv MK

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ B.Bystrica
06. marec 2019

Vladimir

Skuteckého-chodník-rozkopaný

Rozbitá povrchová vrstva a parkujúce auta na chodníku pred budovou Krajského súdu v Banskej Bystrici.
06. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
aktualizovaný podnet preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania