Švermova-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Prosim o promptne doplnenie krytky na stlpe verejneho osvetlenia na zastavke Plazove kupalisko smer nemocnica. Hrozi riziko urazu sposobene zasahom elektrickym prudom! dakujem Milan Cerovský

15. júl 2019

Milan Cerovský

Stĺp je vo vlastníctve DPM BB. Cez. p. Geliena (zodpovedný za verej. osvetlenie v BB) odoslaný príkaz na opravu. Do doby opravy bude diera obalená v fólii.

Takže podnet je aktuálne v riešení.

Ďakujem
20. júl 2019

Milan Cerovský

podnet vyrieseny dakujem skoda, ze mesto vyriesi problem, ale nema uz 10 sekund na napisanie komentaru :(

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.