Tulská-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Lukáš 20. júna 2020

Dobrý deň,
na ulici Tulská pred vchodom číslo 26, vedľa smetných košov, je dlhodobo upchatá kanalizácia blatom. Po oprave cesty a parkovacích miest sa po daždi na danom mieste zdržiava voda, oprava kanalizácie MOŽNO pomôže, no pravdepodobne bude treba hľadať aj iné riešenie.

26. jún 2020

Lukáš

Prikladám fotky
06. júl 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
07. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Predmetná uličná vpusť je zaradená v pláne čistenia.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.