Fončorda, Verejný poriadok

V riešení
 
meno užívateľa

Jilemnického-Verejný poriadok-iné

Fončorda - Jilemnického
30. januára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
December 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Kyjevské námestie-Verejný poriadok-iné

Fončorda - Kyjevské námestie
16. decembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Plot zničený vandalmi

Fončorda - Tulská
14. augusta 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Reklamné plochy ohrozujú život a zdravie ľudí

Fončorda - Švermova
05. novembra 2015 Komentáre7 Hodnotenie0
August 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chátrajúca budova na Internátnej ulici

Fončorda - Internátna
16. augusta 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nelegálny marketing

Fončorda - Kyjevské námestie
14. apríla 2015 Komentáre20 Hodnotenie0
September 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zatarasený verejný prechod pri športovom areáli UMB

Fončorda - Trieda Hradca Králové
29. septembra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepovolená reklama

Fončorda - Sadovnícka
04. októbra 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nebezpečná detská šúchačka

Fončorda - Mládežnícka
04. septembra 2012 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúca tyčka zábradlia na moste

Fončorda - Mládežnícka
30. augusta 2012 Komentáre1 Hodnotenie0