Dlhodobo odstavené Mondeo na Skalickej ceste

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
dobrý_sused 17. mája 2015

Danému vozidlu skončila platnosť TK a EK v 1/2015.

19. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Motorové vozidlo preverí inšpektor z oddelenia Verejného poriadku.

Jana Plevová
20. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa záznamov oddelenia Verejného poriadku bolo dňa 10.2.2015 motorové vozidlo nahlásené na Okresný úrad pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie so žiadosťou o vyradenie vozidla z premávky na cestných komunikáciách.

Jana Plevová
19. október 2015

Andrej

Opustené auto - Skalická cesta

Žiadam o odstránenie opusteného auta s neplatnou STK/EK, ktoré má vyfučané gumy a na danom parkovacom mieste stojí viac ako pol roka.
11. august 2016

Nataša Dojčáková

Starý vrak auta na parkovisku na Skalickej ceste 6

Na parkovisku na Skalickej ceste 6 niekoľko rokov stojí vrak auta (pozn. zn.: BA072RV). Toto parkovacie miesto je tak dlhodobo nevyužité pre občanov, ktorí reálne jazdia a potrebujú zaparkovať. Neviem presne ako dlho tam to auto stojí, ale ja tam už bývam takmer 3 roky a minimálne odvtedy ho tam zaznamenávam. Prosím o vyriešenie tohto problému za všetkých občanov, ktorí tam bývajú. Ďakujem pekne.

S pozdravom
N. Dojčáková
10. september 2019

Martin U

Zhnitý Ford už bol medzičasom odstránený. Vyriešený podnet.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania