Neupravené parkovanie na Rybničnej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Monika Volekova 05. decembra 2016

Na Rybničnej ulici pri bloku B je nekultúrne parkovanie,rozbitý asfalt,takmet ziadny spevneny povrch.

05. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánmi štátnej správy, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.

S úctouMgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory
05. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pani Monika Voleková ďakujeme za podnet.
Stavba spevnených plôch ako aj pozemky pod spevnenými plochami, ktoré uvádzate vo svojom podnete, nie sú vo vlastníctve ani správe mestskej časti Bratislava – Vajnory . Avšak pri riešení problému parkovania na Rybničnej ulici pri bytovkách je mestská časť nápomocná a súčinná pri vybavovaní napr. prenájmu pozemkov pre parkovanie od Okresného úradu Bratislava v spolupráci s pani Knausovou, s ktorou sme sa už 2 krát stretli v súvislosti s dotyčným pozemkom, ako aj pri určovaní dopravného značenia hlavným mestom SR, resp. pri príprave dopravného návrhu a povoľovania prípadných stavebných úprav, resp. nových spevnených plôch stavebným úradom.
O vývoji situácie Vás budeme priebežne informovať.

S pozdravom


Ing. arch. Ingrid Krumpolcová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory
05. december 2016

Monika Volekova

Dobry den, toto nie je situacia cerstva,trva dlhsie. Nehovoriac o tom, ze ked idete tadial peso a nedajboze v noci, mozete si nohy vytknut. Boli ste tam na obhliadke z miestneho uradu?

Monika Volekova
20. júl 2018

Ladislav

Podnet bol aktualizovaný 20.07.2018 . Samospráva za celé roky nerieši podaný podnet a vďaka posúvaniu a argantnej nevšímavosti zaostáva celá lokalita . Zaujimavé je , že Vajnory sú v Bratislave druhé najzadlženejšie a platitelia daní sú najviac z Rybničnej kde je okolo 500 bytov . Je to na zamyslenie . Podnety a riešenia v lokalite je dobre zverjnovať , aby obyvatelia lokality vedeli , ako ich zvolený poslanci počúvajú a výsledky vidíme na vlastné oči . Na úrade sedia ľudia , ktorý na nás kašlú , len keď sa blížia voľby každý je tu s plnou papulou sľubov .

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania