Nelegálne reklamné zariadenia Jantárová cesta (Petržalka)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Tomáš . 05. decembra 2016

Dobrý deň, na Jantárovej ulici pribudli tri nelegálne reklamné zariadenia. Prosím o ich odstránenie, kedže sa na nachádzájú na pozemku mesta.. Ďakujem

08. december 2016

Ada

Medzicasom uz jeden bilboard stoji a druhy prave instaluju. Prosime o odstranenie reklamnych zariadeni. Chceme zit kulturne.
11. december 2016

Dušan Oravský - Všestranko o.z.

akurat tuto temu diskutujeme v nasej skupine na Facebooku -- https://www.facebook.com/groups/684876524944075/
13. december 2016

Jozef

Bilboardy su postavene mozno 1-2 metre od cesty. Toto fakt mohla policia povolit ?
13. december 2016

Jozef

Este prikladam zvacseninu, aby bol jasny majitel.
03. január 2017

Michal

3 nové bilboardy vedľa cesty

Dobrý deň, mesto sa údajne snaží bojovať s vizuálnym smogom, avšak približne začiatkom decembra sa objavili pri ceste na Šintavskej ulici 3 nové billboardy. Sú toto legálne umiestnenia reklamných pútačov?

Ďakujem.
16. január 2017

hedviga

Nové bilboardy na Jantárovej

Na Jantárovej v úseku medzi Kutlíkovou a Šintavskou nedávno pribudli 3 bilboardy. Mesto deklaruje znižovanie vizuálneho smogu a tu povolilo postavenie nových bilboardov?
Cesta je tu úzka, samá jama, treba dávať pozor aby ste ju prešli bez ujmy a postavia tu opachy na odvádzanie pozornosti vodičov.
Žiadam vysvetlenie a odstránenie.
11. február 2017

Michal T

27.12. som pisal mail na Magistrat aj Metrostav a do dnes ziadna odpoved - po mesiaci a 10 dnoch!!!
28. marec 2020

Barbora

Podnet bol úspešne vyriešený - billboardy tam nie sú, prosím o uzatvorenie. ďakujem
28. marec 2020

Barbora

Ospravedlňujem sa, bilbordy stále existujú
03. apríl 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania