Chýbajúca poštová schránka

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Ajeťák 06. mája 2017

Na Vilovej ulici bola pred zatepľovaním budovy odstránená schránka na poštu, no po ukončení prác ešte nebola vrátená. Prosím, vráťte ju na toto miesto, keďže viacerým ľuďom tu chýba (poslanie pošty cestou na zastávku/cestou domov). Ďakujeem :)

09. máj 2017

Odpoveď samosprávy

So zateplenim suhlasili vlastnici bytov. Vlastnici bytov si musia riesit tento problem, ak to naozaj povazuju za problem, cez spravcu bytoveho domu.

MČ Petržalka
10. máj 2017

Ajeťák

Neviem, čo s tým majú vlastníci bytov, keď poštovú schránku demontovala pošta? A keďže ja priamo nebývam v tomto paneláku tak to nemám ako riešiť cez ich správcu...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania