Chodník v katastrofalnom stave

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Nikola 13. augusta 2017

Chodník v katastrofalnom stave na ul. Jantarova cesta smerom k DK Luky v BA v Petržalke vid foto 2 v oboch smeroch je zničený, ničíme si kočíky aj topanky, deti sa padajú..dokedy..?Namiesto toho vid prvá foto sa bude opravovat kusok odtial chodník na Lietavskej ul.?? ktorý ako vidíte je porovnatelne v lepšom stave!!!

18. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Preveríme ho na príslušnom útvare hlavného mesta. Budeme Vás informovať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania