Vrak auta (citroen) na Kopčianskej pri ŽST Petržalka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Stanislav I., 07. januára 2018

Pri ŽST Petržalka je už pár mesiacov stojaci vrak auta citroen bez EČV ktorý tam zaberá parkovacie státie a robí nám zlú vyzitku železničnej stanice a okolia pre zahraničných turistov..

Ďakujem za vyriešenie problému.

13. január 2018

cestár

Pán Stanislav, zlú vizitku nerobí ŽS ale hlavnému mesto, lebo Kopčianska je v správe bojovníka za parkovaciu politiku, "nezávislého", ktorý nemá ani odťahovku, na ktorej ryžuje úplne niekto iný. A od starostu Pertžalky tiež nemôžete žiadať podporu, lebo je súčasťou zlepencov-Smer, Most a "NEZÁVISLÍ," ku predu levá.
23. január 2018

Stanislav I.

Auto tam už nie je, podnet bol vyriešený.
23. január 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo odstránené.

MČ Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.