Neostrihané kríky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Zuzana Ružeková 03. apríla 2018

Na Višňovej ulici medzi byt.domami 15 a 17 sú niekoľko rokov neupravované kríky. Konáre krákov prevísajú nad chodník minimálne niekoľko desiatok centimetrov niekde až meter. Bránia tak prechodu po chodníku medzi kríkmi a zaparkovanými autami. Prosím zabezpečiť úpravu kríkov. Ďakujem

26. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania