Zničená značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Tekáč 09. apríla 2018

Zničená značka označujúca priechod pre chodcov a cyklistickú cestu, leží na zemi niekoľko týždňov po silnom vetre.

11. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
12. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že v najbližších dňoch bude lokalita obhliadnutá a nová značka osadená.

Ďakujeme za trpezlivosť a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
13. apríl 2018

Odkaz pre starostu

Ďakujem za upozornenie, bola to moja nedôslednosť.
Keďže magistrát odpovedal na tento podnet, ten Váš si dovolím zrušiť.
Ďakujem za pochopenie,
S pozdravom
Zuzana Žurkinová
administrátorka portálu
13. apríl 2018

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň p. Žurkinová,
Tento podnet tu je momentálne aj s týmto 3krat.
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/50393/znicene-znacenie-cyklocesty

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/49182/nalomena-znacka

Myslím si, že najlepšie riešenie bude keď sa ponechá len jeden a to tento kde je odpoveď z Magistrátu hl. m..

Ďakujem a pekný deň.
14. apríl 2018

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Značka je znova "na nohách" a bola osadená na druhú stranu chodníka kde ju hádam nikto tak skoro nevylomí.
Ďakujem
16. apríl 2018

Tomasko

Ružinov - Prievoz: Nemala by byt znacka osadena po pravej strane (ak to nie je jednosmerka)? Stale je to cesta a ta sa ma riadit podla pravidiel. Mozno sa mylim.
26. august 2019

Viliam

Mlynské Nivy-vertikálna značka-poškodená

Spadnuta značka pri budove Metrostavu pred železničným priecestím
27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. august 2019

Jan Bakos

Čisto pre poriadok - teraz sa jedná o vedľajšiu značku (tuším priechod pre chodcov a cyklistov), pôvodný podnet bola značka cyklotrasy. Ktorá ale tuším opäť chýba.

Teraz je to už jedno, ale ak sa nemýlim (admini ma isto opravia), OPS preferuje v takom prípade vytvoriť nový podnet.
29. august 2019

Jan Bakos

Potvrdzujem, že chýba aj značka cyklochodník.
08. október 2019

VladoB

Značka stále chýba, na oboch stranách - bolo by vhodné tam dať aj zákaz vjazdu motorovým vozidlám, keďže vodiči nerešpektujú cyklocestu a jazdia tadiaľ, aby zaparkovali na tom panelovom chodníku.
13. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne zaslali samospráve s upozornením na aktualizácie.

S pozdravom

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
05. november 2019

Jan Bakos

Včera ležala 2D značka na priľahlých koľajniciach. Keďže neviem, či to bolá tá stará, alebo už autá stihli zlikvidovať aj novú, posielam Magistrátu ako pripomienku infožiadosť.
06. november 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve.

S pozdravom
Stanislav
16. február 2020

Ružinov - Prievoz

Stále bez riešenia.
23. február 2020

Ružinov - Prievoz

Naďalej neriešené!
16. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

značku sme dali vyrobiť. O osadení Vás budeme informovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. marec 2020

Ružinov - Prievoz

Drahý magistrát 16.3. nás informujete, že značku dáte vyrobiť. Dnes mi bol doručený váš list zo dňa 18.3. na základe odpvede 211-ky kde uvádzate, že podnet patrí pod MČ? Kde je teda pravda a komu teda patrí tento podnet? keď jeden deň informujete tak a druhý onak?
14. apríl 2020

Martin Uváček

Značka tam stále chýba.
04. jún 2020

Ružinov - Prievoz

Podnet je nerieseny...
05. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania