Mlynské Nivy-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
11. október 2019

Ružinov - Prievoz

Neriešené značka stále pohodena
13. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne zaslali samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
30. október 2019

Marek

značka stále leží vytrhnutá na zemi
09. február 2020

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Aktuálne vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania