Mlynské Nivy-Automobily-Dlhodobo odstavené vozidlá

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Modrá dodávka, stojí tu už cca 1-2tyzdne. STK aj TK platné. Je možné preveriť a následne upovedomiť majiteľa vozidla, že mu tam vyteká z vozidla nejaká tekutina? olej? Nemám foto z dnes, ale už je tam v celku fajn škvrna. ✌️

05. máj 2020

Michal

no je to tak, bez pohybu je a tečie to tam 🤔
14. máj 2020

Michal

info pre životné prostredie - vytekajúca kvapalina neznámeho pôvodu unikajúca z dlhodobo stojacieho auta vyzerajúceho že sa s ním majiteľ takto elegantne rozlúčil !!!
31. máj 2020

Michal

pls poslať urýchlene na životné prostredie! nemôže toto predsa akceptovať . ďakujem ✌️
08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. jún 2020

Michal

super, že konečne prišla po mesiaci nejaká reakcia, no životné prostredie každý deň príjima dávku smrti z tohto dlhodobo stojaceho auta. za chvíľu tipujem že sa stane domovom bezdomovcov, či príležitostou pte zlodejov 😞✌️
10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Vraky, ktoré predstavujú potenciálne ohrozenie pre životné prostredie sa snažíme riešiť prednoste. Podnetom sme sa zaoberali hneď ako nám bol doručený. Podnet preverilo Oddelenie životného prostredia, ktoré zistilo, že vozidlo má platné kontroly STK, EK. Stopy po vytečenom oleji už na mieste neboli veľmi viditeľné. Keďže zmluvný dodávateľ nie je schopný prepravy dodávky týchto rozmerov, pokúsime sa prostredníctvom krajského dopravného inšpektorátu zistiť majiteľa a kontaktovať ho so žiadosťou o odstránenie vozidla.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. jún 2020

Michal

ok chápem a ďakujem za info. Snáď sa to pohne, lebo je zjavné, že táto dodávka a jej majiteľ nemá úplne čisté úmysly ✌️🙂
03. júl 2020

Michal

zmena legislatívy, toto je jej bezmocnosť inak ach jo... aký sme neschopní niekedy... dodávka stále bez po hybu 😌
11. júl 2020

Michal

no jo, keď je človek prikrátky, kráska tu bude ešte dlho. Ideálne bývanie pre ľudí bez domova, kriminálnikov, či inú skupinu ľudí z ktorí to čoskoro rozoberú ✌️
16. august 2020

Michal

vypadá že tu bude stáť dlhé roky, kým si z neho neurobia obejvák naši spolu-občania.. 😏
16. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie životného prostredia uviedlo, že vozidlo sa už na mieste nenachádza. Odstránenie vozidla zabezpečil po upozornení majiteľ. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. október 2020

Michal

ďakujeme majiteľovi že sa mu to od mája 2020 podarilo...v tak "krátkom" čase 🙏

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania