Holíčska - nový povrch, bez prechodu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Lukáš Melicher 24. júna 2018

Na Holicskej prebehla oprava cesty, je to dosť frekventovany úsek tak pre peších ako pre autá. Mnoho ľudí tam prechádza na na druhú stranu kvôli smeru - Technopol, zastávka Topoľčianska a pod. Chyba tam však prechod a bezbariérove obrubníky. Mohlo by sa to vyriešiť pri rekonštrukcii. Plus tam treba retarder kvôli bezohľadným taxikárom a vodicom, ktori rozvážajú jedlo z Lunaparku.

27. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Z podnetu nie je zrejmé, v ktorom úseku obyvateľ navrhuje umiestnenie priechodu pre chodcov.
Ale platí, že Holíčska ulica je v zóne s obmedzenou maximálnou rýchlosťou na 30 km/h. Priechody pre chodcov sa v takýchto zónach vyznačujú obvykle na miestach, kde je väčšia koncentrácia pešieho pohybu.


mestská časť BA-Petržalka
06. august 2019

Peter

Nie nie je to vyriešené a dokonca je to neúnosné nakoľko ako píše autor podnetu, tí vodiči sú naozaj bezohľadný, najmä z prevádzky Lunapark prevažujúci jedlo. Tie spomalovače by sa tam hodili rovno 2 ks, jeden pred Holíčska 4 až 8 a druhý medzi Holíčska 8 a 25. Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania