Nočný hluk pod schodmi detského klubu Mixík

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

V riešení
meno
Zlatica Karafiatova 05. septembra 2018

Prosím o urychlene vyriešenie nocneho hluku pod mixikom/stoja vedla seba a kricia po sebe akoby stali 5m od seba a dost sa to v noci ozyva/ a zostavajucich smeti ,matracov a ineho bordelu po drogistoch a bezdomovcoch ktorý tam nocuju a pichaju si davky jednoduche riesenie oplotenie vysokym plechom aby nemohli hadzat smeti a mreze so zamkom a zahodit kluc.dakujeme za pochopenie.

10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, v prípade rušenia nočného kludu volajte políciu. My podnet tiež zašleme polícií. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania