Zdevastovana Zastavka

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený

Zaslal: Sladjana, 09. októbra 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Pravidelne zdevastovana zastavka, ktora ako vidno je nefunkcna . Vopred ďakujem velmy pekne za posunutie podnetu . Sl

31. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že podnet sme postúpili Dopravnému podniku Bratislava a.s.

Ďakujeme za pochopenie a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania