Markova-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Miriam 02. januára 2019

Vedie poza činžiak Markova 9 smerom k Markovej 11. V časoch dažďa sa treba brodiť hlbokou kalužou, prípadne to treba obísť cez okolité bahno.

Žiadame o riešenie

01. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

situáciu v uvedenej oblasti preveríme a odborný pracovník navrhne spôsob riešenia. Predpokladaný termín realizácie prác je prvý polrok 2019, po ukončení jarných výsadieb stromov a kríkov.
Kto? Miestny podnik verejno-prospešných služieb
Kedy? prvý polrok roku 2019

Miestny úrad Bratislava - Petržalka
02. február 2019

Miriam

Prosíme, aby ste preverili aj tieto chýbajúce/často zaplavené chodníky: https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/25335/brod-pri-kostole-sv-rodiny

Druhy chodnik ku schodom cez Chorv. rameno chýba, chodník do areálu pastoračného centra býva v časoch dažďa úplne nepriechodný.
15. september 2019

Miriam

Žiadame o riešenie podnetu, situácia je hlavne na jeseň a v zime už dlhé roky neúnosná!
15. september 2019

Miriam

Stav horeuvedeného chodníka po minulotýždňovom daždi:
15. september 2019

Miriam

Stav horeuvedeného chodníka po minulotýždňovom daždi:
15. september 2019

Miriam

Stav horeuvedeného chodníka po minulotýždňovom daždi:
16. september 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve s prosbou o vyjadrenie.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
25. september 2019

Lucia

Takýto istý chodník plný vody po daždi je hneď neďaleko medzi materskou školou Iľjušinova a "kotolňou", keď naprší, buď si môžme vybrať brodiť sa vodou po členky alebo ísť za kotolňou po trávniku.

Ďalší takýto prepadnutý chodník je opäť v blízkosti - smer od základnej školy Tupolevova a MŠ Iľjušinova k Lídlu - tesne pred prechodom pre chodcov - rovnako nepriechodné v ďažďových dňoch. Trebalo by sa prejsť oblasťou Tupolevova - Jirásková - Iľjušinova - Markova peši, aby ste videli, v akom stave sú tu chodníky - nedokončené, vyduté s hrbolcami od slnka, deravé, prepadnuté....
04. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
09. október 2019

Miriam

Prosím vás, už sa tam x rokov brodíme a bahníme, urobte s tým konečne niečo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania