Holíčska-Neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Neodpratané popadané lístie na parkovisku, ktoré sa tu drží od jesene, ale najmä kvôli jame v ktorej stojí voda viac menej neustále.

27. január 2019

Peter

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený nedá sa to v súčasnosti overiť nakoľko včera padal sneh ale predvčerom to ešte nebolo upratané
10. február 2019

Peter

Dodnes aa s tym nič neudialo
16. február 2019

Peter

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený bohužiaľ nič sa nezmenilo
16. február 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
24. február 2019

Peter

Stále to isté Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
03. marec 2019

Peter

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
02. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet sme 06. 03. 2019 podali na priame vybavenie Miestnemu podniku verejnoprospešných služieb.

Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania