Belinského-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Zo zadnej strany Belinskeho 10. Medzi domom a Renaultom. Zlomeny konar vrzga na strome a drzi uz len tak tak.

28. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme veľmi pekne za podnet.

Odstránenie konáru čo najskôr zabezpečí Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka.

Poprosíme vás ale o trpezlivosť, nakoľko MP VPS realizuje požiadavky podľa svojich personálnych a finančných kapacít, ktoré sú momentálne obmedzené.
Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania