Kríky a autá zasahujúce na chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Julo 14. júla 2017

Dobrý deň, na ulici Belinskeho 10 a 12 sú nezostrihaný kríky ktoré z veľkej časti zasahujú do chodníka. V kombinacii s nevhodne zaparkovanymi autami je prejazd s kočíkom po chodníku je veľmi obtiažný ( vid na foto ).

02. august 2017

Odpoveď samosprávy

Predmetnú požiadavku na zabezpečenie orezu kríkov zrealizuje Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka, ktorý zabezpečuje údržbu zelene v mestskej časti Bratislava-Petržalka.

mestská časť BA-Petržalka
21. jún 2018

Julo

Dobrý deň, ďakujem za ochotu, chcem sa opýtať že zase je ten istý problém s orezanim krikov či bolo možné zase ich ostrihať poriadne a nakoľko dosť to tam vadí či by mohli ich častejšie strihať než raz za uhorský rok alebo ich dat odstrániť aby som nemusel vypisovať každý rok a mohol kľudne ísť po chodníku ?
PS: je to ešte horšie teraz
23. máj 2019

Martin U

Kríky boli ostrihané. Vyriešené, nateraz.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania