Kazanská-chodník-neodhrnutý

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
meno
Lukas 09. januára 2019

Absencia chodnika, urobila z tejto casti tankodrom s obrovskymi kaluzami a nanosmy spinaveho snehu. Clovek tade peso prejde len s obrovskou namahou a modliac sa o zivot aby ho nezrazilo nejake auto, ktore v 90% nedodrzuje predpisanu rychlost.

09. január 2019

Nace

Toto je typicky priklad choro vybudovanej novej stvrte bez vybudovania akehokolvek priestoru pre pesich, nechapem ako ti co sa nastahuju do takychto bytov maju chodit napriklad do toho kauflandu, ci sa prejde 50 metrov autom?
Naco budovat nadchod ci podchod sak sa teleportujeme rovno na zastavku aj s nakupom predsa! Na zapade sa boja ze nas znici umela inteligencia, no toho sa my tu u nas bat nemusime, u nas nevladne nie to inteligencia ale ani zdravy rozum.
15. január 2019

Ivan Magál

A kusok dalej stale tato srandicka...:-)
15. január 2019

Ivan Magál

Len pre poriadok pripominam, ze na nedalekej Borekovej nemame ziadny chodnik, ale to MiU PB dlhodobo vobec nezaujima, ze pan Vandriak? :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania